SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Rågsveds IF
PASSION & AMBITION - sen 1958
Spelade matcher
JULI 2021
 
30
20:00
fre
20:00    
Herr, Zinkensdamms IP 1
Herr » 
Reymersholms IK - Rågsveds IF
1  -  3  
 
02
20:00
fre
20:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - FoC Farsta FF
3  -  1  
JUNI 2021
 
27
14:00
sön
14:00    
Herr, Spånga IP 1
Herr » 
Spånga IS FK - Rågsveds IF
1  -  2  
 
20
18:00
sön
18:00    
Dam, Högsätra BP 1
Dam » 
IFK Lidingö BK (4) - Rågsveds IF (3)
  -      
20
17:00
sön
17:00    
Pojkar U13, Tyresövallen 2
Tyresö FF 1 - Rågsveds IF 13  -  0  
20
15:00
sön
15:00    
Dam, Torvalla IP 1
Dam » 
IFK Haninge - Rågsveds IF
  -      
20
12:00
sön
12:00    
Flickor 11/12 år, Tyresövallen 225
Tyresö FF Gul - Rågsveds IF  -      
20
12:00
sön
12:00    
Pojkar U15, Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 8 grön - Rågsveds IF 10  -  16
20
09:00
sön
09:00    
Pojkar U13, Källbrinks IP 32
Huddinge IF P08:2-Vit - Rågsveds IF 27  -  5  
19
13:30
lör
13:30    
Flickor U14, Myrsjö IP 1
Boo FF 6 - Rågsveds IF2  -  2  
19
12:00
lör
12:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Boo FF 33  -  0  
18
20:00
fre
20:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Älvsjö AIK FF
3  -  3  
18
18:30
fre
18:30    
Herr J, Boovallen 1
Herr J » 
Boo FF 1 - Rågsveds IF
3  -  1  
18
18:30
fre
18:30    
Herr J, Boovallen 1
Herr J » 
Boo FF 1 - Rågsveds IF
3  -  1  
18
18:15
fre
18:15    
Pojkar U15, Årstagårdens BP 1
Årsta FF 2 - Rågsveds IF 15  -  2  
18
16:15
fre
16:15    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön0  -  7  
14
20:00
mån
20:00    
Herr, Torvalla IP 1
Herr » 
IFK Haninge - Rågsveds IF
  -      
 
13
19:00
sön
19:00    
Herr, Vårbergs IP 2
Herr » 
FC Nacka Iliria - Rågsveds IF
2  -  4  
13
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF (3) - IFK Tumba FK (4)
  -      
13
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Järla IF FK
  -      
13
16:30
sön
16:30    
Pojkar 10 år Vit, Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Vit - Rågsveds IF Gul  -      
13
16:00
sön
16:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Bagarmossen Kärrtorp BK5  -  1  
13
15:15
sön
15:15    
Pojkar 10 år Grön, Hammarbyhöjdens BP 12
Hammarby IF FF 25 grön - Rågsveds IF Grön 2  -      
13
14:00
sön
14:00    
Flickor U14, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Grödinge SK Grön11  -  0  
13
11:00
sön
11:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Torvalla IP 216
IFK Haninge H1 - Rågsveds IF Hag 2  -      
13
11:00
sön
11:00    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Hammarby IF FF 40 vit5  -  3  
13
09:25
sön
09:25    
Pojkar U13, Trollbäckens IP 21
Hanvikens SK Röd - Rågsveds IF 19  -  5  
12
18:30
lör
18:30    
Pojkar U15, Segeltorps IP 1
Segeltorps IF Blå - Rågsveds IF 16  -  2  
12
15:15
lör
15:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Hägerstensåsens BP 2
Hägersten SK Svart - Rågsveds IF 32  -  8  
12
15:00
lör
15:00    
Pojkar 8 år Grön, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rågsveds IF Grön 2  -      
12
14:30
lör
14:30    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Huddinge IF P19A
2  -  1  
12
14:30
lör
14:30    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Huddinge IF P19A
2  -  1  
12
14:00
lör
14:00    
Älvsjö AIK FF Röd 1 - Rågsveds IF 45  -  10
12
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Gul, Trollbäckens IP 36
Hanvikens SK Svart - Rågsveds IF Gul 3  -      
12
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul - Örby IS Gul  -      
12
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Råg - Tullinge BK Vit  -      
12
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul 2 - Tyresö FF Ö Blå  -      
12
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 2 - Vendelsö IK 4  -      
12
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag - Örby IS Gul  -      
12
12:00
lör
12:00    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Hammarby IF FF 25 vit5  -  3  
12
11:00
lör
11:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Enskede IK Svart  -      
12
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön - Rönninge Salem Fotboll 3  -      
12
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Trollbäckens IP 36
Hanvikens SK Röd - Rågsveds IF Grön 3  -      
12
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 2 - Örby IS 11  -      
12
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Råg 2 - Tyresö FF SB Vit  -      
12
09:00
lör
09:00    
Flickor 7-8 År, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Tunisiska FC Rosa  -      
12
09:00
lör
09:00    
Flickor 9 år , Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 2 - Rågsveds IF Grön  -      
12
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön - Sorunda IF 11  -      
12
09:00
lör
09:00    
Pojkar 12 år Gul , Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Tullinge BK Vit  -      
09
20:30
ons
20:30    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Rönninge Salem Fotboll
  -      
07
20:30
mån
20:30    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Vasalunds IF
  -      
 
06
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF (3) - Hanvikens SK (3)
  -      
06
12:45
sön
12:45    
Flickor 11/12 år, Östermalms IP 3
Djurgårdens IF FF 8 - Rågsveds IF  -      
06
11:50
sön
11:50    
Pojkar U13, Prästboda BP 11
Rönninge Salem Fotboll 2 - Rågsveds IF 20  -  11
06
11:00
sön
11:00    
Flickor 7-8 År, Bäckahagens BP 15
Högdalens AIS svart - Rågsveds IF Gul  -      
06
11:00
sön
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Enskede IP 56
Enskede IK Svart - Rågsveds IF Gul  -      
06
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Blå3  -  1  
06
10:00
sön
10:00    
Pojkar 8 år Gul, Farsta IP 116
FoC Farsta FF Vit - Rågsveds IF Gul 2  -      
05
15:30
lör
15:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Älvsjö AIK FF Blå - Rågsveds IF 15  -  9  
05
15:00
lör
15:00    
Dam, Brantbrinks IP 2
Dam » 
Tullinge TP FK - Rågsveds IF
  -      
05
15:00
lör
15:00    
Herr, Friluftsgården
Herr » 
Enhörna IF - Rågsveds IF
2  -  0  
05
15:00
lör
15:00    
Herr J, Vårbergs IP 1
Herr J » 
IFK Stockholm FK - Rågsveds IF
1  -  7  
05
15:00
lör
15:00    
Herr J, Vårbergs IP 1
Herr J » 
IFK Stockholm FK - Rågsveds IF
1  -  7  
05
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 2 - Rönninge Salem Fotboll 2  -      
05
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Broängsplan 115
Grödinge SK Grön - Rågsveds IF Råg  -      
05
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag - Mälarhöjdens IK Fotboll 5  -      
05
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön 2 - Huddinge IF P11:8-2  -      
05
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Sandåkra BP 12
Sköndals IK FK 1 - Rågsveds IF Gul 2  -      
05
12:45
lör
12:45    
Stuvsta IF 3 - Rågsveds IF 2  -      
05
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 3 - Vendelsö IK 1  -      
05
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Röd  -      
05
11:30
lör
11:30    
Flickor 11/12 år, Bellevue BP 1
Norrtulls SK 3 - Rågsveds IF  -      
05
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 3 - Hammarby IF FF 23 grön6  -  4  
05
11:30
lör
11:30    
Pojkar U15, Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Vit - Rågsveds IF 20  -  8  
05
11:00
lör
11:00    
Flickor 9 år , Skarpnäcks SF 325
Skarpnäck FF F2012 Svart - Rågsveds IF Gul  -      
05
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Rägsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 3 - IFK Haninge J1  -      
05
10:45
lör
10:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - IF Brommapojkarna 115  -  3  
05
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 4 - Örby IS 225  -  6  
05
10:15
lör
10:15    
Pojkar 12 år Gul , Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Grödinge SK Vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP
Rågsveds IF Grön - Enskede IK Vit 1  -      
05
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Råg 2 - Vega FC P12 vit  -      
05
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF Grön - Tyresö FF Ö Gul  -      
05
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul - Hammarby IF FF 6 grön  -      
05
09:00
lör
09:00    
Pojkar 8 år Grön, Stureby Skola BP 126
Stureby SK 2 - Rågsveds IF Grön  -      
04
18:00
fre
18:00    
Flickor U14, Segeltorps IP 1
Segeltorps IF Vit - Rågsveds IF9  -  3  
MAJ 2021
 
31
20:00
mån
20:00    
Herr, Järfällavallen 1
Herr » 
FC Järfälla - Rågsveds IF
  -      
 
30
19:00
sön
19:00    
Herr J, Älta IP 1
Herr J » 
Älta IF - Rågsveds IF
1  -  1  
30
19:00
sön
19:00    
Herr J, Älta IP 1
Herr J » 
Älta IF - Rågsveds IF
1  -  1  
30
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Ingarö IF
  -      
30
15:00
sön
15:00    
Pojkar U15, Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Röd - Rågsveds IF 11  -  2  
30
14:15
sön
14:15    
Flickor U14, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Sätra SK5  -  1  
30
13:45
sön
13:45    
Pojkar 10 år Vit, Sörskogens BP 11
Sörskogens IF 2 - Rågsveds IF Gul  -      
30
11:00
sön
11:00    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Årsta FF 2  -      
30
11:00
sön
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Örby BP 16
Örby IS Lila - Rågsveds IF Grön 3  -      
30
11:00
sön
11:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Bäckahagens BP 15
Högdalens AIS röd - Rågsveds IF Hag  -      
30
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10 år Grön, Hanvedens IP 226
Västerhaninge IF Vit - Rågsveds IF Grön  -      
30
10:00
sön
10:00    
Pojkar 8 år Gul, Farsta IP 116
FoC Farsta FF Blå - Rågsveds IF Gul 3  -      
30
08:00
sön
08:00    
Pojkar U13, Nacka IP 22
Jarlabergs IF 1 - Rågsveds IF 13  -  3  
29
18:00
lör
18:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Värmdö IF5  -  0  
29
13:00
lör
13:00    
Flickor 7-8 År, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Stuvsta IF 3  -      
29
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul 2 - Spårvägens FF blå  -      
29
12:15
lör
12:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Sörskogens BP 11
Sörskogens IF 4 - Rågsveds IF 3  -      
29
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Grön, Storvretens BP 226
IFK Tumba FK Blå - Rågsveds IF Grön 2  -      
29
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul - Hanvikens SK Vit  -      
29
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Råg - Tullinge Triangel Pojkar FK Orange  -      
29
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10 år Grön, Kvarnängens IP 22
Nynäshamns IF FK 1 - Rågsveds IF Grön 2  -      
29
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 1 - Sörskogens IF 3  -      
29
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön - Örby IS Blå  -      
29
10:45
lör
10:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Enskede IK Blå 111  -  5  
29
10:15
lör
10:15    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Värmdö IF Vit  -      
29
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 2 - Sköndals IK FK 1  -      
29
10:15
lör
10:15    
Pojkar 12 år Gul , Berga IP 11
Rönninge Salem Fotboll 2 - Rågsveds IF 2  -      
29
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Västberga IP 115
IFK Aspudden-Tellus Gul 1 - Rågsveds IF Grön  -      
29
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP
Rågsveds IF Gul - Ösmo GIF FK gul  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 2 - Hanvikens SK Grön  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Trollbäckens IP 36
Hanvikens SK Vit - Rågsveds IF Råg 2  -      
29
09:00
lör
09:00    
Stuvsta IF 5 - Rågsveds IF 42  -  9  
28
18:30
fre
18:30    
Pojkar 9 år Hagsätra , Nytorps Mosse IP 125
Skogås-Trångsunds FF Röd - Rågsveds IF Hag 2  -      
28
17:30
fre
17:30    
Flickor U14, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Tungelsta IF 16  -  6  
 
23
18:00
sön
18:00    
Dam, Kärrtorps IP 1
Dam » 
Bagarmossen Kärrtorp BK - Rågsveds IF
  -      
23
16:00
sön
16:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Rönninge Salem Fotboll 1
6  -  5  
23
16:00
sön
16:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Rönninge Salem Fotboll 1
6  -  5  
23
14:00
sön
14:00    
Flickor U14, Torvalla IP 3
IFK Haninge 1 - Rågsveds IF3  -  4  
23
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - IFK Haninge 19  -  3  
23
11:30
sön
11:30    
Flickor 11/12 år, Enskede IP 4
Enskede IK Blå 2 - Rågsveds IF  -      
23
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Vårby Gårds IF Svart  -      
23
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Ifk Haninge   -      
23
10:00
sön
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Glömstaskolans BP 15
Huddinge IF P12:7-1 - Rågsveds IF Råg  -      
23
09:45
sön
09:45    
Pojkar 11 år Hagsätra , Torvalla IP 31
IFK Haninge J2 - Rågsveds IF 2  -      
23
08:00
sön
08:00    
Pojkar U13, Hägerstensåsens BP 11
Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - Rågsveds IF 26  -  7  
22
14:00
lör
14:00    
Flickor 7-8 År, Segeltorps IP 3
Segeltorps IF Vit - Rågsveds IF Gul  -      
22
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön - Stuvsta IF 1  -      
22
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag 2 - Älvsjö AIK FF Röd  -      
22
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Grön, Sandåkra BP 12
Sköndals IK FK 3 - Rågsveds IF Grön 2  -      
22
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 3 - Tyresö FF C Gul  -      
22
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag - Årsta FF 4  -      
22
11:30
lör
11:30    
Pojkar 10 år Vit, Stureby Skola BP 11
Stureby SK 1 - Rågsveds IF Gul  -      
22
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart  -      
22
11:15
lör
11:15    
Bro IK Blå - Rågsveds IF  -      
22
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 3 - Enskede IK Lila 3  -      
22
10:45
lör
10:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - Vendelsö IK 12  -  1  
22
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 4 - Sörskogens IF 29  -  3  
22
10:15
lör
10:15    
Pojkar 12 år Gul , Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Sörskogens IF 1  -      
22
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Källbrinksskolans IP 2
Huddinge IF F12-1 - Rågsveds IF Grön  -      
22
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP
Rågsveds IF Gul - Tyresö FF Röd  -      
22
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Råg 2 - Tyresö FF SB Grön  -      
22
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul 2 - Älvsjö AIK FF Svart 1  -      
22
09:00
lör
09:00    
Pojkar 8 år Gul, Gubbängens IP 115
Tallkrogens IF - Rågsveds IF Gul 2  -      
21
20:00
fre
20:00    
Dam, Älta IP 1
Dam » 
Älta IF C - Rågsveds IF
  -      
21
17:25
fre
17:25    
Pojkar 8 år Gul, Nytorps Mosse IP 125
Skogås-Trångsunds FF Gul - Rågsveds IF Gul  -      
21
17:00
fre
17:00    
Pojkar 8 år Grön, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 5 - Rågsveds IF Grön 2  -      
19
20:00
ons
20:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Nacka Allstars DFF
  -      
 
16
16:00
sön
16:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Enskede IK 37  -  0  
16
15:00
sön
15:00    
Herr J, Övrig plats
Herr J » 
FC Järfälla JR - Rågsveds IF
  -      
16
09:20
sön
09:20    
Pojkar U13, Myrsjö IP 11
Boo FF 1 - Rågsveds IF 12  -  4  
15
12:00
lör
12:00    
Pojkar U13, Trollbäckens IP 2
Hanvikens SK Röd - Rågsveds IF 12  -  6  
15
10:45
lör
10:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - KIF Söderort6  -  3  
13
10:30
tor
10:30    
Pojkar U13, Norrvikens IP 11
IFK Sollentuna 3 - Rågsveds IF 1  -      
10
20:30
mån
20:30    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - IFK Lidingö FK
  -      
 
09
19:15
sön
19:15    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Vendelsö IK 12  -  0  
09
15:45
sön
15:45    
Pojkar 12 år Gul , Älvsjö IP 4
Älvsjö AIK FF Blå 2 - Rågsveds IF 2  -      
09
14:00
sön
14:00    
Flickor 11/12 år, Rågsveds BP 1
Rågsveds IF - Nockebyhovs IF 2  -      
09
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Gustavsbergs IF FK Grön0  -  3  
09
11:00
sön
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Torvalla IP 215
IFK Haninge H4 - Rågsveds IF Gul 3  -      
09
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 år Hagsätra , Rågsveds BP 1
FC Vantör P10 - Rågsveds IF 1  -      
09
10:00
sön
10:00    
Pojkar U15, Gubbängens IP 1
Hammarby IF FF 7 vit - Rågsveds IF 21  -  3  
08
16:00
lör
16:00    
Dam, Gubbängens IP 1
Dam » 
Stureby SK - Rågsveds IF
  -      
08
14:30
lör
14:30    
Pojkar 11 år Rågsved , Broängsplan 12
Grödinge SK Vit - Rågsveds IF 41  -  15
08
13:45
lör
13:45    
Pojkar 10 år Vit, Torvalla IP 32
IFK Haninge J2 - Rågsveds IF Gul 2  -      
08
13:00
lör
13:00    
Flickor 7-8 År, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF F13-14 - Huddinge IF F13-2  -      
08
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul - Segeltorps IF Vit  -      
08
12:00
lör
12:00    
Herr J, Zinkensdamms IP
 
Herr J » 
Reimers ik - Rågsveds IF
  -      
08
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 2 - Fightclub Freestyle Stockholm IF Blå  -      
08
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Råg - Sörskogens IF Svart  -      
08
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 3 - Huddinge IF P10:4-21  -  7  
08
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Tungelsta IP 126
Tungelsta IF Vit - Rågsveds IF Grön  -      
08
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul - Älvsjö AIK FF Vit  -      
08
11:00
lör
11:00    
Sorunda IF Röd - Rågsveds IF Råg 2  -      
08
10:45
lör
10:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - Skogås-Trångsunds FF Svart2  -  1  
08
10:30
lör
10:30    
Flickor U14, Stavsborgs BP 1
Sickla IF Svart - Rågsveds IF3  -  4  
08
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 2 - Vendelsö IK 4  -      
08
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP
Rågsveds IF Grön - Konyaspor Kultur och IF  -      
08
10:00
lör
10:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 2 - Huddinge IF P13:1-2  -      
08
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Fruängens BP 16
KIF Söderort Svart - Rågsveds IF Hag  -      
08
09:10
lör
09:10    
Pojkar U13, Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF Orange - Rågsveds IF 25  -  3  
08
09:00
lör
09:00    
Flickor 9 år , Trollbäckens IP 35
Hanvikens SK Röd - Rågsveds IF Gul  -      
08
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Ösmo IP 11
Ösmo GIF FK gul - Rågsveds IF Grön  -      
08
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön 2 - FoC Farsta FF Blå  -      
08
09:00
lör
09:00    
Pojkar 8 år Grön, Kärrtorps IP 216
Bagarmossen Kärrtorp BK Röd - Rågsveds IF Grön 3  -      
07
19:00
fre
19:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Sörskogens BP 125
Sörskogens IF Grön - Rågsveds IF Hag 2  -      
05
20:30
ons
20:30    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Sickla IF
  -      
03
19:30
mån
19:30    
Herr, Källbrinks IP 1
Herr » 
Huddinge IF - Rågsveds IF
  -      
 
02
15:45
sön
15:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Aspudden Tellus  -      
02
15:00
sön
15:00    
Flickor 9 år , Långbro ip
Hammarby if - Rågsveds IF  -      
02
14:00
sön
14:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Jarlabergs IF Gul  -      
02
13:30
sön
13:30    
Pojkar U15, Sörskogens BP 1
Sörskogens IF 1 - Rågsveds IF 1  -      
02
12:30
sön
12:30    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Rågsveds IF  -      
02
12:00
sön
12:00    
Pojkar 8 år Grön, Bäckahagens BP 15
Högdalens AIS röd - Rågsveds IF Grön 2  -      
01
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön - Huddinge IF P13:5-3  -      
01
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Gul, Tyresövallen 218
Tyresö FF SB Svart - Rågsveds IF Gul 3  -      
01
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag 2 - Huddinge IF P12:2-2  -      
01
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul 2 - Stuvsta IF 2  -      
01
12:30
lör
12:30    
Botkyrka Academy FC U - Rågsveds IF 4  -      
01
12:30
lör
12:30    
Pojkar 8 år Gul, Boovallen 227
Boo FF 21 - Rågsveds IF Gul  -      
01
12:00
lör
12:00    
Rågsveds IF - Brandbergen FF2  -  10
01
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 2 - Tyresö FF K Röd  -      
01
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag - Enskede IK Blå  -      
01
11:30
lör
11:30    
Pojkar 12 år Gul , Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Hammarby IF FF 3 vit  -      
01
11:30
lör
11:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Huddinge  -      
01
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 3 - Älvsjö AIK FF Blå 2  -      
01
11:00
lör
11:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Storvretens BP 225
IFK Tumba FK Gul - Rågsveds IF Råg  -      
01
10:15
lör
10:15    
Flickor 11/12 år, Stadshagens IP 21
Karlbergs BK 1 - Rågsveds IF  -      
01
10:15
lör
10:15    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - FoC Farsta FF Vit  -      
01
10:15
lör
10:15    
Pojkar 10 år Grön, Tungelsta IP 11
Tungelsta IF Orange - Rågsveds IF Grön 2  -      
01
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Bredängs BP 11
Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Rågsveds IF 3  -      
01
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön - Bagarmossen Kärrtorp BK Grön  -      
APRIL 2021
 
30
18:45
fre
18:45    
Pojkar 10 år Vit, Stuvsta IP 12
Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF Gul  -      
28
20:00
ons
20:00    
Dam, Hanvedens IP 2
Dam » 
Västerhaninge IF - Rågsveds IF
  -      
 
25
17:45
sön
17:45    
Pojkar 10 år Vit, Hammarbyhöjdens BP 11
Hammarby IF FF 23 vit - Rågsveds IF Gul 2  -      
25
16:00
sön
16:00    
Dam, Berga IP 1
Dam » 
Rönninge Salem Fotboll - Rågsveds IF
  -      
25
13:30
sön
13:30    
Pojkar U15, Saltsjöbadens IP 1
Saltsjöbadens IF Vit - Rågsveds IF 2  -      
25
13:15
sön
13:15    
Pojkar 12 år Gul , Boovallen 22
Boo FF 13 - Rågsveds IF 2  -      
25
13:00
sön
13:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Trädgårdsstadsskolans BP 15
Tullinge BK Blå - Rågsveds IF Hag 2  -      
25
12:45
sön
12:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Rågsveds IF  -      
25
11:00
sön
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Brantbrinks IP 226
Tullinge Triangel Pojkar FK Orange - Rågsveds IF Grön  -      
25
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - IFK Tumba FK 1  -      
24
17:45
lör
17:45    
Pojkar 10 år Grön, Enskede IP 4
Enskede IK Röd - Rågsveds IF Grön  -      
24
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön 2 - Enskede IK Lila  -      
24
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul - IFK Haninge H2  -      
24
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Grön 2 - Rågsveds IF Hag  -      
24
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Tyresövallen 218
Tyresö FF SB Gul - Rågsveds IF Grön 3  -      
24
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 3 - Stuvsta IF 11  -      
24
11:00
lör
11:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Råg - Segeltorps IF Vit  -      
24
10:15
lör
10:15    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Vårby Gårds IF Blå  -      
24
10:15
lör
10:15    
Flickor 11/12 år, Bäckahagens BP 1
Högdalens AIS 1 - Rågsveds IF  -      
24
10:00
lör
10:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Vit  -      
24
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Haningevallen 115
Vendelsö IK 3 - Rågsveds IF Råg 2  -      
24
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul - Mälarhöjdens IK Fotboll Grön 2  -      
23
17:25
fre
17:25    
Pojkar 8 år Gul, Nytorps Mosse IP 126
Skogås-Trångsunds FF Lila - Rågsveds IF Gul 2  -      
19
20:30
mån
20:30    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Enskede IK
  -      
 
18
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Hanvikens SK
  -      
18
15:45
sön
15:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Rågsveds IF  -      
18
13:00
sön
13:00    
Pojkar U15, Ösmo IP 1
Ösmo GIF FK gul - Rågsveds IF 1  -      
18
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Tyresö FF 2  -      
14
20:30
ons
20:30    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Ösmo GIF FK
  -      
 
11
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP
Dam » 
Rågsveds IF - IFK Stocksund
  -      
11
15:00
sön
15:00    
Pojkar U15, Älta IP 1
Älta IF 2 - Rågsveds IF 2  -      
11
14:15
sön
14:15    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Älta IF 1  -      
MARS 2021
 
28
18:00
sön
18:00    
Dam, Sundbybergs IP
Dam » 
Sundbybergs IK - Rågsveds IF
  -      
28
17:00
sön
17:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Rågsveds IF  -      
28
14:00
sön
14:00    
Pojkar U13, Hagsätra IP
 
Rågsveds IF -   -      
 
21
16:00
sön
16:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP
Rågsved - Rågsveds IF  -      
20
16:00
lör
16:00    
Dam, Stadshagens IP
Dam » 
Karlbergs BK - Rågsveds IF
  -      
 
14
17:00
sön
17:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Rågsveds IF  -      
14
14:00
sön
14:00    
Pojkar U13, Hagsätra IP
 
Rågsveds IF -   -      
13
15:00
lör
15:00    
Dam, Kungsängens IP
Dam » 
Spånga IS - Rågsveds IF
  -      
 
07
20:00
sön
20:00    
Dam, Stadshagens IP
Dam » 
Rågsveds IF - Rönninge Salem Fotboll
  -      
FEBRUARI 2021
 
28
18:00
sön
18:00    
Dam, Stadshagens IP
Dam » 
Rågsveds IF - Mariebergs SK
  -      
28
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP
Dam » 
- Träning
  -      
28
11:30
sön
11:30    
Rågsveds IF - Botkyrka 3  -  9  
27
12:20
lör
12:20    
Pojkar U13, Hagsätra IP
Rågsveds IF - boo ff  -      
26
19:00
fre
19:00    
Rågsved - Hammarby 5  -  8  
26
18:15
fre
18:15    
Rågsveds IF - Hammarby P114  -  6  
 
21
15:15
sön
15:15    
Pojkar U13, Mälarhöjdens IP
Reymers - Rågsveds IF  -      
20
15:15
lör
15:15    
Dam, Järfällavallen
Dam » 
Bele Barkarby FF - Rågsveds IF
  -      
 
14
13:50
sön
13:50    
Pojkar U13, Hagsätra IP
Rågsveds IF - Örby IS  -      
 
07
17:00
sön
17:00    
Futsal Dam, Vintervikshallen
Rågsveds IF - Örebro Futsal Club2  -  6  
JANUARI 2021
 
31
14:00
sön
14:00    
Futsal Dam, Wasa Sporthall
Järla IF FK - Rågsveds IF10  -  2  
 
22
fre
00:00    
Futsal Dam, Hagsätra IP
Rågsveds IF - IK Tun  -      
 
17
17:00
sön
17:00    
Futsal Dam, Vintervikshallen
Rågsveds IF - Järla IF FK3  -  1  
17
16:30
sön
16:30    
Futsal Dam, Vintervikshallen
Stureby FF - Rågsveds IF  -      
 
03
16:30
sön
16:30    
Futsal Dam, Skärholmshallen 1
Rågsveds IF - Sköllersta IF  -      
DECEMBER 2020
 
20
11:30
sön
11:30    
Djurgården P10 - Rågsveds IF1  -  7  
19
17:45
lör
17:45    
Futsal Dam, Vintervikshallen
Rågsveds IF - Stockholm United FF  -      
 
13
13:00
sön
13:00    
Futsal Dam, Hjorthagshallen
Djurgårdens IF FF - Rågsveds IF  -      
13
12:00
sön
12:00    
Hammarby P11 - Rågsveds IF3  -  5  
 
06
17:10
sön
17:10    
Futsal Dam, Gamla Idrottshuset
Örebro Futsal Club - Rågsveds IF  -      
04
18:30
fre
18:30    
Rågsveds IF - Fleminsberg P09  -