SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Rågsveds IF
PASSION & AMBITION - sen 1958
Kommande matcher
AUGUSTI 2021
 
06
20:00
fre
20:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Reymersholms IK
  -      
08
18:00
sön
18:00    
Herr J, Hagsätra IP
Herr J » 
Rågsveds IF - FOC Farsta
  -      
08
20:00
sön
20:00    
Dam, Hagsätra IP
Dam » 
Rågsveds IF - IFK Aspudden Tellus
  -      
 
13
20:00
fre
20:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Hanvikens SK
  -      
14
11:30
lör
11:30    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Tyresö FF Gul  -      
14
15:00
lör
15:00    
Pojkar U15, Boovallen 2
Boo FF 3 - Rågsveds IF 2  -      
15
11:00
sön
11:00    
Flickor U14, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Boo FF 6  -      
15
12:00
sön
12:00    
Flickor 7-8 År, Bäckahagens IP
Högdalen - Rågsveds IF  -      
15
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Tyresö FF 1  -      
15
14:00
sön
14:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Hammarby IF FF 8 grön  -      
15
16:00
sön
16:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Tyresö FF 1
  -      
15
16:00
sön
16:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Tyresö FF 1
  -      
15
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - IFK Haninge
  -      
 
18
20:15
ons
20:15    
Dam, Berga IP 1
Dam » 
Rönninge Salem Fotboll - Rågsveds IF
  -      
21
10:00
lör
10:00    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Huddinge IF P08:2-Vit  -      
21
10:15
lör
10:15    
Flickor 11/12 år, Kvarnbacka BP 11
Kista SC KFUM 1 - Rågsveds IF  -      
21
11:30
lör
11:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - Hanvikens SK Röd  -      
21
14:00
lör
14:00    
Herr, Hanvedens IP 1
Herr » 
Västerhaninge IF - Rågsveds IF
  -      
21
16:30
lör
16:30    
Pojkar U13, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 40 vit - Rågsveds IF 1  -      
22
10:00
sön
10:00    
Flickor 11/12 år, Hagaplan 2
Vallentuna BK DF 2 - Rågsveds IF  -      
22
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Segeltorps IF Blå  -      
22
12:00
sön
12:00    
Pojkar U15, Kärrtorps IP 1
Bagarmossen Kärrtorp BK - Rågsveds IF 2  -      
22
13:30
sön
13:30    
Flickor U14, Broängsplan 1
Grödinge SK Grön - Rågsveds IF  -      
22
14:00
sön
14:00    
Herr J, Värmdövallen 1
Herr J » 
Värmdö IF - Rågsveds IF
  -      
22
14:00
sön
14:00    
Herr J, Värmdövallen 1
Herr J » 
Värmdö IF - Rågsveds IF
  -      
22
19:00
sön
19:00    
Dam, Nacka IP 2
Dam » 
Järla IF FK - Rågsveds IF
  -      
 
23
20:30
mån
20:30    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - IFK Haninge
  -      
25
19:00
ons
19:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Aspuddens IP 115
IFK Aspudden-Tellus Röd 3 - Rågsveds IF Hag  -      
27
20:00
fre
20:00    
Pojkar 10 år Vit, Enskede IP 4
Enskede IK Svart 2 - Rågsveds IF Gul 2  -      
28
09:00
lör
09:00    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Djurgårdens IF FF 8  -      
28
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön 2 - Hanvikens SK Blå  -      
28
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Grön - Segeltorps IF Blå  -      
28
10:00
lör
10:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 3 - Tyresö FF FÖ Röd  -      
28
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 4 - Stureby SK Blå  -      
28
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 3 - Fightclub Freestyle Stockholm IF Vit  -      
28
11:15
lör
11:15    
Flickor 7-8 År, Berga IP 126
Rönninge Salem Fotboll 1 - Rågsveds IF Gul  -      
28
11:30
lör
11:30    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Norrtulls SK 3  -      
28
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 2 - Enskede IK Lila 2  -      
28
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Tyresövallen 218
Tyresö FF Söd Gul - Rågsveds IF Gul  -      
28
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Kvarnängens IP 126
Nynäshamns IF FK 2 - Rågsveds IF Råg 2  -      
28
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag 2 - Västerhaninge IF Röd  -      
28
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul - Grödinge SK Grön  -      
28
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Enskede IP 55
Enskede IK Röd 1 - Rågsveds IF Råg  -      
28
14:00
lör
14:00    
Pojkar 8 år Grön, Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Gul 1 - Rågsveds IF Grön  -      
28
14:00
lör
14:00    
Pojkar U15, Nytorps Mosse IP 1
Skogås-Trångsunds FF Blå - Rågsveds IF 1  -      
28
15:00
lör
15:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Levide IF
  -      
29
11:00
sön
11:00    
Flickor U14, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Segeltorps IF Vit  -      
29
11:00
sön
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Enskede IP 56
Enskede IK Mörkblå2 - Rågsveds IF Gul 2  -      
29
12:00
sön
12:00    
Flickor 9 år , Farsta IP 115
FoC Farsta FF Vit - Rågsveds IF Gul  -      
29
12:30
sön
12:30    
Pojkar 11 år Hagsätra , Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF P10:4-4 - Rågsveds IF 2  -      
29
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Älvsjö AIK FF Blå  -      
29
14:00
sön
14:00    
Pojkar 10 år Grön, Hammarbyhöjdens BP 12
Hammarby IF FF 24 vit - Rågsveds IF Grön  -      
29
14:00
sön
14:00    
Pojkar 12 år Gul , Bäckahagens BP 1
Enskede IK Svart 4 - Rågsveds IF 2  -      
29
14:00
sön
14:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Hanvikens SK Vit  -      
29
16:00
sön
16:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Arameisk-Syrianska IF 1
  -      
29
16:00
sön
16:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Arameisk-Syrianska IF 1
  -      
29
16:00
sön
16:00    
Pojkar U13, Olovslunds BP 1
IF Brommapojkarna 11 - Rågsveds IF 1  -      
29
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Tullinge TP FK
  -      
29
20:00
sön
20:00    
Pojkar U13, Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 25 vit - Rågsveds IF 2  -      
 
30
20:15
mån
20:15    
Herr, Skytteholms IP 2
Herr » 
Vasalunds IF - Rågsveds IF
  -      
SEPTEMBER 2021
 
01
20:30
ons
20:30    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Älta IF C
  -      
03
17:00
fre
17:00    
Pojkar 8 år Grön, Sörskogens BP 125
Sörskogens IF 2 - Rågsveds IF Grön 2  -      
03
18:00
fre
18:00    
Flickor 11/12 år, Värmdövallen 22
Värmdö IF Vit - Rågsveds IF  -      
03
18:30
fre
18:30    
Ösmo GIF FK vit - Rågsveds IF Hag 2  -      
03
19:30
fre
19:30    
Herr, Aspuddens IP 1
Herr » 
IFK Aspudden-Tellus - Rågsveds IF
  -      
03
20:00
fre
20:00    
Pojkar U15, Värmdövallen 1
Värmdö IF - Rågsveds IF 2  -      
04
08:45
lör
08:45    
Flickor 11/12 år, Årstagårdens BP 116
Årsta FF 2 - Rågsveds IF  -      
04
09:00
lör
09:00    
Flickor 7-8 År, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Sörskogens IF 1  -      
04
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul 2 - Hammarby IF FF 27 grön  -      
04
09:00
lör
09:00    
Pojkar 8 år Gul, Älta IP 125
Älta IF blå - Rågsveds IF Gul 3  -      
04
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Råg 2 - Skogås-Trångsunds FF Svart  -      
04
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 2 - Älvsjö AIK FF Blå 1  -      
04
10:15
lör
10:15    
Pojkar 12 år Gul , Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Stuvsta IF 2  -      
04
11:00
lör
11:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Skogås-Trångsunds FF Röd  -      
04
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön - Västerhaninge IF Vit  -      
04
11:15
lör
11:15    
Pojkar 10 år Grön, Vendelsömalmsskolan 12
Vendelsö IK 1 - Rågsveds IF Grön 2  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 2 - IFK Haninge H1  -      
04
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag - Rönninge Salem Fotboll 4  -      
04
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön - Skogås-Trångsunds FF Röd  -      
04
12:45
lör
12:45    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - Jarlabergs IF 1  -      
04
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Råg - Stureby SK 2  -      
05
08:00
sön
08:00    
Pojkar 8 år Gul, Hammarbyhöjdens BP 126
Hammarby IF FF 11 grön - Rågsveds IF Gul  -      
05
10:00
sön
10:00    
Flickor 9 år , Örby BP 16
Örby IS Blå - Rågsveds IF Grön  -      
05
10:00
sön
10:00    
Pojkar 11 år Rågsved , Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF P10:4-3 - Rågsveds IF 4  -      
05
11:00
sön
11:00    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Enskede IK Blå 2  -      
05
11:15
sön
11:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Rågsveds BP 1
FC Vantör P2010 - Rågsveds IF 3  -      
05
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Rönninge Salem Fotboll 2  -      
05
12:45
sön
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Västberga IP 12
IFK Aspudden-Tellus Gul 2 - Rågsveds IF Gul  -      
05
13:00
sön
13:00    
Herr J, Nacka IP 2
Herr J » 
Nacka FC - Rågsveds IF
  -      
05
13:00
sön
13:00    
Herr J, Nacka IP 2
Herr J » 
Nacka FC - Rågsveds IF
  -      
05
14:15
sön
14:15    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Hanvikens SK Röd  -      
05
15:30
sön
15:30    
Flickor U14, Sätra BP 1
Sätra SK - Rågsveds IF  -      
05
16:00
sön
16:00    
Dam, Ingarö IP 1
Dam » 
Ingarö IF - Rågsveds IF
  -      
 
06
20:30
mån
20:30    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - FC Järfälla
  -      
10
20:00
fre
20:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Segeltorps IF
  -      
11
08:30
lör
08:30    
Flickor 7-8 År, Stureby Skola BP 126
Stureby SK 2 - Rågsveds IF Gul  -      
11
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön 2 - Tyresö FF FÖ Röd  -      
11
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Grön - Sätra SK  -      
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 3 - Enskede IK Lila 1  -      
11
10:00
lör
10:00    
Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF Råg  -      
11
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 4 - Segeltorps IF Röd  -      
11
11:00
lör
11:00    
Flickor 9 år , Hanvedens IP 216
Västerhaninge IF Vit - Rågsveds IF Gul  -      
11
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul - Stuvsta IF 3  -      
11
11:30
lör
11:30    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Bro IK Blå  -      
11
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 3 - Segeltorps IF Marinblå  -      
11
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 2 - Huddinge IF P13:6-2  -      
11
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Grön, Skarpnäcks SF 325
Spårvägens FF blå - Rågsveds IF Grön 3  -      
11
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag 2 - Stureby SK 3  -      
11
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul - Örby IS Blå  -      
11
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Gul, Trollbäckens IP 35
Bollmora Internacional IKF - Rågsveds IF Gul 2  -      
11
13:00
lör
13:00    
Stuvsta IF 7 - Rågsveds IF Hag  -      
11
13:45
lör
13:45    
Flickor 11/12 år, Ursviks IP 11
Ursvik IK Blå - Rågsveds IF  -      
11
13:45
lör
13:45    
Pojkar 10 år Grön, Sicklavallen 1
Sickla IF Blå 3 - Rågsveds IF Grön  -      
11
13:45
lör
13:45    
Pojkar 12 år Gul , Segeltorps IP 2
Segeltorps IF Vit - Rågsveds IF 2  -      
11
15:15
lör
15:15    
Pojkar 10 år Vit, Trollbäckens IP 3
Hanvikens SK Svart - Rågsveds IF Gul 2  -      
11
16:00
lör
16:00    
Dam, Nacka IP 1 (hall)
Dam » 
Sickla IF - Rågsveds IF
  -      
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar 8 år Grön, Haningevallen 116
Vendelsö IK 3 - Rågsveds IF Grön  -      
12
10:00
sön
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Torvalla IP 216
IFK Haninge H3 - Rågsveds IF Råg 2  -      
12
12:00
sön
12:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Vendelsö IK 1
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Vendelsö IK 1
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Pojkar U13, Svartbäckens BP 1
Vendelsö IK 1 - Rågsveds IF 1  -      
12
13:30
sön
13:30    
Pojkar U13, Enskede IP 3
Enskede IK Blå 1 - Rågsveds IF 2  -      
12
14:00
sön
14:00    
Pojkar U13, Torvalla IP 3
IFK Haninge 1 - Rågsveds IF 1  -      
12
14:40
sön
14:40    
Pojkar 11 år Hagsätra , Årstagårdens BP 115
Årsta FF 3 - Rågsveds IF 2  -      
12
16:00
sön
16:00    
Flickor U14, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - IFK Haninge 1  -      
12
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Bagarmossen Kärrtorp BK
  -      
12
18:00
sön
18:00    
Pojkar U15, Vårbyparkens BP 1
Vårby Gårds IF Svart - Rågsveds IF 1  -      
 
15
20:30
ons
20:30    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Västerhaninge IF
  -      
17
18:15
fre
18:15    
Pojkar U15, Enskede IP 2
Enskede IK 3 - Rågsveds IF 2  -      
17
20:00
fre
20:00    
Herr, Farsta IP 1
Herr » 
FoC Farsta FF - Rågsveds IF
  -      
18
08:30
lör
08:30    
Flickor 7-8 År, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Skogås-Trångsunds FF Blå  -      
18
09:00
lör
09:00    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - IF Söderkamraterna 1  -      
18
09:00
lör
09:00    
Flickor 11/12 år, Åkeshovs BP 12
Nockebyhovs IF 2 - Rågsveds IF  -      
18
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön - IFK Haninge H1  -      
18
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Stureby SK 2  -      
18
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Råg 2 - Västerhaninge IF Vit  -      
18
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Haningevallen 115
Vendelsö IK 2 - Rågsveds IF Hag 2  -      
18
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 2 - FoC Farsta FF Vit  -      
18
10:15
lör
10:15    
Pojkar 12 år Gul , Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Tullinge Triangel Pojkar FK Svart  -      
18
11:00
lör
11:00    
Flickor 9 år , Vårbyparkens BP 125
Vårby Gårds IF Grön - Rågsveds IF Grön  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 10 år Grön, Hanvedens IP 226
Västerhaninge IF Blå - Rågsveds IF Grön 2  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 3 - Boo FF 10  -      
18
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Sandåkra BP 116
Sköndals IK FK 1 - Rågsveds IF Gul 3  -      
18
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 1 - Västerhaninge IF Vit  -      
18
11:30
lör
11:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - Boo FF 1  -      
18
12:00
lör
12:00    
Herr J, Nacka IP 2
Herr J » 
Sickla IF 1 - Rågsveds IF
  -      
18
12:00
lör
12:00    
Herr J, Nacka IP 2
Herr J » 
Sickla IF 1 - Rågsveds IF
  -      
18
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 2 - Sköndals IK FK 2  -      
18
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Råg - Rönninge Salem Fotboll 3  -      
18
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul 2 - Älta IF grön  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Gul, Tyresövallen 218
Tyresö FF SB Röd - Rågsveds IF Gul  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag - Segeltorps IF Blå  -      
18
13:00
lör
13:00    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Mälarhöjdens IK Fotboll 2  -      
18
15:00
lör
15:00    
Pojkar 10 år Vit, Prästboda BP 115
Rönninge Salem Fotboll 2 - Rågsveds IF Gul  -      
19
09:00
sön
09:00    
Pojkar 11 år Rågsved , Brantbrinks IP 21
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rågsveds IF 3  -      
19
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Årsta FF 2  -      
19
11:30
sön
11:30    
Flickor U14, Tungelsta IP 1
Tungelsta IF 1 - Rågsveds IF  -      
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar 8 år Grön, Torvalla IP 215
IFK Haninge B1 - Rågsveds IF Grön 2  -      
19
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Hanvikens SK Röd  -      
19
18:30
sön
18:30    
Dam, Myrsjö IP 1
Dam » 
Nacka Allstars DFF - Rågsveds IF
  -      
 
22
18:30
ons
18:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - IFK Sollentuna 3  -      
22
20:15
ons
20:15    
Herr, Lidingövallen 2
Herr » 
IFK Lidingö FK - Rågsveds IF
  -      
24
19:00
fre
19:00    
Pojkar 8 år Gul, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 7 - Rågsveds IF Gul 2  -      
24
20:00
fre
20:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Enhörna IF
  -      
25
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön 2 - IFK Haninge B1  -      
25
09:00
lör
09:00    
Pojkar U13, Hägerstensåsens BP 12
KIF Söderort - Rågsveds IF 2  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Sandåkra BP 115
Sköndals IK FK 1 - Rågsveds IF Gul  -      
25
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Grön - Sörskogens IF 2  -      
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 2 - Tullinge BK Blå  -      
25
10:00
lör
10:00    
Botkyrka Academy FC 1 - Rågsveds IF Råg  -      
25
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Vårbergs IP 216
IFK Stockholm FK 4 - Rågsveds IF Hag  -      
25
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 4 - Enskede IK Röd 1  -      
25
10:30
lör
10:30    
Flickor 7-8 År, Tungelsta IP 125
Tungelsta IF Orange - Rågsveds IF Gul  -      
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul - FoC Farsta FF Röd  -      
25
11:00
lör
11:00    
Pojkar U13, Nytorps Mosse IP 11
Skogås-Trångsunds FF Svart - Rågsveds IF 1  -      
25
11:30
lör
11:30    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Karlbergs BK 1  -      
25
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11 år Rågsved , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 3 - Svensk-Palestinska FF 1  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 3 - Älvsjö AIK FF Gul 2  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Tungelsta IP 126
Tungelsta IF Orange - Rågsveds IF Råg 2  -      
25
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag 2 - Stuvsta IF 6  -      
25
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul - Huddinge IF P11:1-2  -      
25
15:00
lör
15:00    
Pojkar 12 år Gul , Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF P09:5-2 - Rågsveds IF 2  -      
25
15:00
lör
15:00    
Pojkar 8 år Grön, Stuvsta IP 2
Stuvsta IF 9 - Rågsveds IF Grön 3  -      
25
16:30
lör
16:30    
Pojkar 10 år Vit, Orminge BP 1
Boo FF 4 - Rågsveds IF Gul 2  -      
26
09:30
sön
09:30    
Pojkar 11 år Hagsätra , Nytorps Mosse IP 125
Skogås-Trångsunds FF Grön - Rågsveds IF 2  -      
26
12:00
sön
12:00    
Pojkar 8 år Grön, Torvalla IP 215
IFK Haninge B2 - Rågsveds IF Grön  -      
26
12:30
sön
12:30    
Pojkar 11 år Hagsätra , Källbrinksskolans IP 1
Huddinge IF P10:2-1 - Rågsveds IF 1  -      
26
12:45
sön
12:45    
Flickor 11/12 år, Farsta IP 12
FoC Farsta FF Vit - Rågsveds IF  -      
26
13:00
sön
13:00    
Pojkar U15, Haningevallen 1
Vendelsö IK 1 - Rågsveds IF 1  -      
26
14:00
sön
14:00    
Flickor U14, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Sickla IF Svart  -      
26
14:00
sön
14:00    
Pojkar U13, Farstaborg 1
Gustavsbergs IF FK Grön - Rågsveds IF 1  -      
26
16:00
sön
16:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Hammarby IF FF 7 vit  -      
26
16:30
sön
16:30    
Pojkar 10 år Grön, Farsta IP 11
FoC Farsta FF Vit - Rågsveds IF Grön  -      
26
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Stureby SK
  -      
26
20:00
sön
20:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Enskede IK
  -      
26
20:00
sön
20:00    
Herr J, Hagsätra IP 1
Herr J » 
Rågsveds IF - Enskede IK
  -      
 
27
20:30
mån
20:30    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Huddinge IF
  -      
29
20:15
ons
20:15    
Dam, Ösmo IP 1
Dam » 
Ösmo GIF FK - Rågsveds IF
  -      
OKTOBER 2021
 
01
17:25
fre
17:25    
Pojkar 8 år Grön, Nytorps Mosse IP 126
Skogås-Trångsunds FF Vit - Rågsveds IF Grön 2  -      
01
19:30
fre
19:30    
Herr J, Saltsjöbadens IP 1
Herr J » 
Saltsjöbadens IF - Rågsveds IF
  -      
01
19:30
fre
19:30    
Herr J, Saltsjöbadens IP 1
Herr J » 
Saltsjöbadens IF - Rågsveds IF
  -      
01
20:00
fre
20:00    
Herr, Hagsätra IP
Herr » 
Rågsveds IF - FC Nacka Iliria
  -      
02
08:30
lör
08:30    
Flickor 7-8 År, Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - FoC Farsta FF Blå  -      
02
09:00
lör
09:00    
Flickor 11/12 år, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF - Högdalens AIS 1  -      
02
09:00
lör
09:00    
Pojkar 10 år Grön, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Grön - Vendelsö IK 3  -      
02
09:00
lör
09:00    
Pojkar 8 år Gul, Kärrtorps IP 216
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit - Rågsveds IF Gul 3  -      
02
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Älvsjö IP 52
Älvsjö AIK FF Vit 3 - Rågsveds IF Grön  -      
02
10:00
lör
10:00    
Flickor 9 år , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Gul - Älvsjö AIK FF Vit 1  -      
02
10:00
lör
10:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Råg 2 - Ösmo GIF FK gulsvart  -      
02
10:15
lör
10:15    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 2 - Ösmo GIF FK gul  -      
02
10:15
lör
10:15    
Pojkar 12 år Gul , Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Tungelsta IF Orange  -      
02
11:00
lör
11:00    
Flickor 11/12 år, Vårbyparkens BP 11
Vårby Gårds IF Blå - Rågsveds IF  -      
02
11:00
lör
11:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön 3 - Hammarby IF FF 4 grön  -      
02
11:00
lör
11:00    
Pojkar 9 år Rågsved , Älvsjö IP 51
Älvsjö AIK FF Svart 1 - Rågsveds IF Råg  -      
02
11:30
lör
11:30    
Pojkar 11 år Hagsätra , Hagsätra IP 12
Rågsveds IF 1 - Enskede IK Grön 2  -      
02
11:30
lör
11:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - Hammarby IF FF 5 grön  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 8 år Grön, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Grön - Skogås-Trångsunds FF Röd  -      
02
12:00
lör
12:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag - FC Vantör P2012  -      
02
12:45
lör
12:45    
Pojkar 10 år Vit, Hagsätra IP 12
Rågsveds IF Gul 2 - Tyresö FF SB Röd  -      
02
13:00
lör
13:00    
Pojkar 8 år Gul, Rågsveds BP 16
Rågsveds IF Gul 2 - Spårvägens FF vit  -      
02
13:00
lör
13:00    
Pojkar 9 år Hagsätra , Rågsveds BP 15
Rågsveds IF Hag 2 - IFK Haninge V1  -      
02
13:00
lör
13:00    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Älvsjö AIK FF Orange  -      
02
15:45
lör
15:45    
Flickor U14, Stuvsta IP 1
Stuvsta IF 4 - Rågsveds IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Konyaspor Kultur och IF Grön - Rågsveds IF 3  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar 8 år Gul, Enskede IP 55
Enskede IK Orange - Rågsveds IF Gul  -      
03
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Sörskogens IF 1  -      
03
11:30
sön
11:30    
Pojkar 10 år Vit, Älvsjö IP 5
Älvsjö AIK FF Turkos 2 - Rågsveds IF Gul  -      
03
11:45
sön
11:45    
Pojkar U15, Nacka IP 1 (hall)
Jarlabergs IF Gul - Rågsveds IF 2  -      
03
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - FoC Farsta FF Svart  -      
03
12:45
sön
12:45    
Pojkar 11 år Rågsved , Kärrtorps IP 31
Hammarby IF FF 22 vit - Rågsveds IF 4  -      
03
14:30
sön
14:30    
Pojkar 10 år Grön, Lyckeby BP 1
Vega FC P11Svart - Rågsveds IF Grön 2  -      
03
18:00
sön
18:00    
Dam, Hagsätra IP 1
Dam » 
Rågsveds IF - Rönninge Salem Fotboll
  -      
 
04
19:45
mån
19:45    
Herr, Enskede IP 1
Herr » 
Enskede IK - Rågsveds IF
  -      
08
18:30
fre
18:30    
Pojkar U15, Storvretens BP 1
IFK Tumba FK 1 - Rågsveds IF 1  -      
09
11:30
lör
11:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 2 - Segeltorps IF Vit  -      
09
14:00
lör
14:00    
Dam, Trollbäckens IP 1
Dam » 
Hanvikens SK - Rågsveds IF
  -      
09
15:30
lör
15:30    
Pojkar U13, Skuru IP 1
Nacka FC - Rågsveds IF 1  -      
09
16:00
lör
16:00    
Pojkar U13, Hanvedens IP 2
Västerhaninge IF - Rågsveds IF 1  -      
10
14:00
sön
14:00    
Herr, Älvsjö IP 1
Herr » 
Älvsjö AIK FF - Rågsveds IF
  -      
10
16:00
sön
16:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Saltsjöbadens IF Vit  -      
 
15
20:00
fre
20:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Spånga IS FK
  -      
16
11:00
lör
11:00    
Pojkar U15, Tyresövallen 1
Tyresö FF 2 - Rågsveds IF 2  -      
16
11:30
lör
11:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 11
Rågsveds IF 1 - IFK Haninge U  -      
17
11:00
sön
11:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Ösmo GIF FK gul  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar U13, Fittja BP 1
Fittja IF 1 - Rågsveds IF 2  -      
17
12:30
sön
12:30    
Pojkar U13, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 1 - Spårvägens FF blå  -      
 
21
18:30
tor
18:30    
Pojkar U15, Älta IP 1
Älta IF 1 - Rågsveds IF 1  -      
23
10:30
lör
10:30    
Pojkar U13, Broängsplan 1
Tullinge Triangel Pojkar FK Grön - Rågsveds IF 1  -      
23
14:00
lör
14:00    
Herr, Trollbäckens IP 2
Herr » 
Hanvikens SK - Rågsveds IF
  -      
24
10:00
sön
10:00    
Pojkar U13, Källbrinks IP 31
Huddinge IF P08:2-Gul - Rågsveds IF 1  -      
24
11:00
sön
11:00    
Flickor U14, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF - Mälarhöjdens IK Fotboll 2  -      
24
14:00
sön
14:00    
Pojkar U15, Hagsätra IP 1
Rågsveds IF 2 - Älta IF 2  -      
 
31
sön
00:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - Västerhaninge IF
  -      
NOVEMBER 2021
 
07
sön
00:00    
Herr, Levide IP
Herr » 
Levide IF - Rågsveds IF
  -      
 
14
14:00
sön
14:00    
Herr, Hagsätra IP 1
Herr » 
Rågsveds IF - IFK Aspudden-Tellus
  -      
 
21
14:00
sön
14:00    
Herr, Segeltorps IP 1
Herr » 
Segeltorps IF - Rågsveds IF
  -